Szamani od dawna wierzą, że ich moce, to moce zwierząt, roślin, słońca, wszystkich podstawowych energii wszechświata. W ziemskim ogrodzie czerpią z ich połączonych sił, by chronić innych ludzi od choroby i śmierci, dodać im siły w codziennym życiu, pomagać porozumiewać się z innymi stworzeniami i prowadzić dobre, radosne życie w zgodzie i harmonii z całą naturą.  Michael Harner „Droga Szamana”

Od tysiącleci ludzie mieli kontakt ze zwierzętami, nie tylko przez oswajanie ich czy polowanie, lecz przede wszystkim poprzez wewnętrzne prowadzenie. Dzisiaj nazywamy to wizualizacją, w kulturach pierwotnych nazywa się to podróżą szamańską, w której znajduje się zwierzę przewodnika i opiekuna. Najczęściej jest to zwierzę, ale bywa że jest to roślina, postać ludzka, wizja koloru itp. wyobraźnia ludzka nie zna granic. Cokolwiek w niej do nas przychodzi jest ważnym symbolem, znakiem, przewodnikiem.

Zapraszam was do wspólnego podróżowania i odnajdywania różnych elementów swojej osobowości w pradawnych, archetypowych symbolach. Elementów nas samych, o których być może wolelibyśmy zapomnieć, a które potrzebują na nowo się odnaleźć i oswobodzić z więzów zadawnionych blokad w ciele. Relacje emocjonalne nawiązane ze zwierzętami mocy pozwalają na zaistnienie pozytywnych, czasem długo oczekiwanych zmian w naszym życiu.

Podczas spotkania:

  • przedstawię Ci koncepcję pracy
  • zagłębisz się w Sobie
  • nawiążesz komunikację ze Swoim Wnętrzem i Zwierzęciem Mocy
  • usłyszysz swoje głębokie potrzeby
  • znajdziesz nowe, kreatywne rozwiązania istniejących problemów

Szamańskie podróże uświadamiają jak niesamowity i bogaty jest świat wewnątrz nas. Jak wiele w nim jest życia, zmian i ruchu.

Prowadząca: Justyna Rosa

Termin: do ustalenia

Informacje: ros.justyna@gmail.com